Ai kui valus!

Käisin eile Zeppelini keskuses, kus oli kõik kaup vähemalt -15%. Küsisin siis müüja käest, et mis see 15-eurone sall ka maksab? Ja ta tunnistas ausalt, et ta ei oska seda arvutada, ulatades mulle kalkulaatori.
Näitasin siis talle (nagu aasta emadel ikka kombeks), et näed, vajutad 15x0,85 ja saadki hinna.

Mõne minuti pärast küsisin, aga et mis see 79-eurone kleit võiks maksta? Ta tõi mulle jälle kalkulaatori ja ütles, et ikka ei oska.

Selle peale tuli mulle meelde, et käisin eelmisel nädalal Aparaaditehases uues disainipoes. Küsisin müüjaneiult, et mis see teie kangasjuhtme meeter ka maksab? Ta ütles mulle, et minge ja vaadake meie kodulehelt. Nagu päriselt.

Siis ma küsisin, et aga mis see näidiskraanikauss maksab? Ta ütles, et omanik on hetkel lõunal, äkki ma tahaks talle pärast helistada?

Jah, muidugi ma tahan talle helistada. Aga mingi väike nõid naastja mu sees ütleb, et homme sa siin enam ei tööta.

Avastasin täna instas ühe filmi reklaamikampaania. Tee endast foto bussis või rongis, postita see nende seinale ja võid võita auhinna. Lahe! Mul on endast 1 pilt Lux Expressis. Laikisin nende lehte ja kampaanialehe all oli kommentaar, et siia ei saa fotot postitada. Puhas kuld oli muidugi ettevõtte kommentaar, et postitage siis pilt meie lehele. Aga gess vat? Sinna ei saa ka postitada.

Käisin täna K-Rautas, kus olid igal pool sildid, et neil on mingi suur kampaania käimas. Kassiir ei öelnud sõnagi. Maksin ära ja küsisin ise. Ta ütles, et on jah, aga osalemiseks peab ostma 25 euro eest. Minu arve oli nii 24.50.

Tegin siis suured silmad, kinnise suu all, ja ütlesin, et äri edu huvides tasub seda kliendile öelda enne maksmist. Siis ta vabandas, pole vaja ütlesin mina.

Sõin täna oma lemmiksöögikohas, kus on uus menüü. Küsisin, et kuidas nüüd pöhv parem on? Seal on nüüd põdrasammal ka. Üleme nii, et söök oli super, aga sammal maitses nagu kasetoht, mis on välja kallatud tolmuimeja kotist. Köögi kommentaar aga taas puhas kuld-see ongi vaid ilustuseks. Mis siis, et on kõige söödava vahel (vt pilt kommentaaris).

Eelmisel nädalal mõtlesin, et teen kiire lõuna Lõunakeskuses. Tellisin päevasushi. Pärast 45 minutit ootamist (üks inimene ootas veel) ütles ettekandja otse, et see, et tellisite päevaprae, ei tähenda, et see tuleks kiiresti. Jätsin ta sinna oma elu üle järele mõtlema.

Juba AHHAA aegadest ma tean, et teaduskeskus on täpselt nii tore, kui on kõige juhmim kohviku ettekandja ehk turunduse nõrgimaks lüliks on alati nõrk personal.

Sa võid teha superägeda kampaania, aga kui kassiir seda ei tea või sinu kui turundusjuhi isik talle ei meeldi, siis on sellest 0% kasu.

Siinkohal soovin tervitada tuttavat kohvikuomanikku, kes rääkis mulle juba ammu, et tema laseb uue töötaja valida oma personalil. Küll nemad juba teavad, kes pildile sobib. 
Eelmine
Selgusid kaksikute nimed! 
Järgmine
Liina arhipelaag

Lisa kommentaar

Email again: