Nüüd alles elu algab

Mäletan hästi seda hetke, kui ma olin 28, neljandat kuud rase ning läksin tantsuseminarile.
Pärast kolme normaalset trenni oli viimane pilates. Ja siis ma lubasin endale pühalikult, et elu sees ma enam nii igavasse tundi ei lähe. Kes tahaks küll noore inimesena vabatahtlikult minna sinna vanainimeste võimlemisse mingi soiguva muusika saatel?

Suvel läksin seljatreeningusse ning juba uksel küsis treener Kadri, et Liina, mis sina siin teed? Vanaks jäid või? Tegelikult oli põhjus lihtsalt selles, et ma ei saanud päevasesse stepi tundi minna ning see oli õhtul ainuke trenn. Ise oled vana. Siis läksid veel mõned kuud mööda ning ainuke trenn varahommikul oli pilates. Mõtlesin, et no kui hull see ikka olla saab ja et ma vähemalt annan sellele stiilile uue võimaluse. Kui ma siis hommikul kell 8.15 Marju trennis väikese võimlemispalliga võimlesin, siis saingi aru, et nonii, ongi käes. Ma olengi vana, sest see trenn tundus suurepärane! Pärast seda intsidenti läksin juba vabatahtlikult Rica tundi ning ma ei saanud aru, kuidas olin ma kogu eelneva elu ilma temaga hakkama saanud?

Annan nüüd ka ise taas trenne ja see tundub lihtsalt suurepärane! Lisaks tegelen oma produtsenditööga, esinen inspiratsiooniloengutega ning astun üles kahes stand-up-etenduses, mis minu suureks üllatuseks on jätkuvalt ette välja müüdud (järgmise aasta pileteid vali Ticketerist).

Võtsin suvel aja maha ja mõtlesin, et kui ma nüüd äkki lõpuks tõesti suureks saan, siis kelleks ma saada tahan? Panin kirja, et kes on need inimesed, kellega ma tahaks midagi lahedat teha ning kes on need, kellele ma olen nõus lausa peale maksma, et nendega koostööd teha. Kõik sai selgeks ning luban, et põnevaid projekte on tulemas mitmeid.

Emadepäeval pidi mu teises klassis käiv tütar koolis täitma ankeedi oma ema kohta ja seal oli küsimus, et mida su ema hästi oskab?

Ja teate, mis ta vastas? Ei, seal ei olnud, et ta teeb jube hästi pannkooke või et ta ostab mulle kõige ägedamaid kleite (mis mõlemad oleks ka täiesti valed vastused olnud, sest pannkooke teeb meil issi ja minu ostetud kleidid pole kunagi piisavalt liibuvad ja taljesse).

Ta kirjutas, et mu ema oskab hästi ilus olla.

Hakkasin selle peale mõtlema ja jõudsin järeldusele, et äkki see ei olegi nii halb vastus. Eriti minu eas.

Tänan südamest kõiki õnnitlejaid ning kannan väärikalt edasi aasta kõige ilusama ema tiitlit.
Eelmine
#aastaema armastusest
Järgmine
Kuidas sünnivad püstijalakoomikud

Lisa kommentaar

Email again:

Kommentaarid: 10

FJkbzoQDOCdfy QheEdLjmXbaUW Apr 21, 2020
PDMEYbtoNpmO eJfFOMqWbYLGsl Apr 21, 2020
mBksTSelDLxy sXYGmdVbE Jul 09, 2020
GjRgHbdEQYMeASPw hkKGYxIgvDPc Jul 09, 2020
LxFChoYiWwaI hWAXTKqalvuJHf Aug 06, 2020
XpiFbdPKruVMoNYW jLlhWEiJNGKcXId Aug 06, 2020
HbYAXRPyjOqkmz MyOcQvsHiIDBEFb Aug 26, 2020
cPvBiYCnTgEIkfS mCyLJBzDdgK Aug 26, 2020
xDTQthwuFfXcMUmI GomvHiIcUSxrXa Sep 29, 2020
hNpfAQeUTtO uKvbQyRYzjFtL Sep 29, 2020