Selgusid kaksikute nimed! 

Pressiteade
(täiendatud kell 14.12)
Täna, täpselt nädal pärast oma kaksikute sündi registreerisid vanemad Liina ja Oliver Pulges eesti.ee portaalis oma järeltulijate uued nimed – Mihkel ja Priit.

Laste ema sõnul tuli esimene nimi Mihkel väga lihtsalt: ”Tahan, et poiss oleks iga töö peale sama mihkel kui seda on laste isa Oliver”.

Keerulisem oli aga teise järeltulija nimevalik, sest jätkuvalt olid kaalumise all ka variandid Janar ja Einar Kootikumidele, Siim ja Priit, Henrik ja Kalmet, Mihkel ja Kuura ning Tuuli Roosma poolt soovitatud Mart Sander ja Karl Madis.

Otsustavaks sai asjaolu, et Liina telefonis on 13 Priitu, kes kõik on väga toredad mehed ning kellest kõigiga võiks minna üksikule saarele või luurele.

Tundmatuks jääda sooviv laste vanaema jäi nimevalikul siiski eriarvamusele. „Mina oleksin pannud topeltnime, et poiss saab elus hiljem ise valida, missugust nime soovib kasutada. Maailmas on nii palju toredaid poiste nimesid, näiteks Timmo, Silver või Timmu, aga nemad panid ikka need kõige tavalisemad.”

Nimede teatavakstegemisega sai läbi nimekonkurss ning selle võitis Pilleriin Salum, kes pakkus õigesti nime Priit. Võitja saab auhinnaks võimaluse ise järgmisena kaksikud sünnitada. Pakkumine kehtib kuni huvi on (ülalmainitu realiseeris just eelmisel nädalal oma võidu 50% ulatuses, toim.).

Liina ja Oliver Pulgesele sündisid reede, 20. märtsi hommikul 2015 Taru Ülikooli Kliinikumi sünnitusosakonnas poisslastest kaksikud. Peres kasvab ka kaks vanemat last – 4-aastane Teele ning peatselt 6-aastaseks saav Karl.

Poiste isa jäi ajakirjanikele tabamatuks, sest viibib praegu ehituspoes.

Järgmine
Ai kui valus!

Lisa kommentaar

Email again: