Vestlusõhtu
"Pean saama täiuslikuks, muidu suren!"
See on uskumatult ausate ja lõbusate lugudega vestlusõhtu, kus autor Kati Torim ja #aastaema Liina Pulges räägivad sellest, kuidas neist saavad kohe täiuslikud naised.

Kati ütleb, et tema nimi võiks olla
Kannatuste Kati, sest tema arvates saab täiuslikuks ainult ennast piitsutades. Enda leidmise teel on ta läbi käinud kõik šamaanid ja nõialaagrid, proovinud ingli- ja kristalliteraapiat, söönud seeni ja joonud tinktuure ning katsetanud kõiki dieete. Praegu seisab ta igal õhtul 10 minutit pea peal, et kiirendada seedimist ja trimmida näokortse. Kuid kas pärast kõike seda on ta endaga rahul?

Teine esineja on #aastaema Liina, kes on kui staar tõsielusaatest „Lihtsa elu Liina”. Tal olid koolis kõik viied, ta on oma ettevõtmistes alati edukas, ta on abielus ning tal on neli last (sama mehega!), tal on laste jaoks alati aega, ta on oma ideaalkaalus ning alati õnnelik. Või kas ikka on?

Sellel inspireerival vestlusõhtul räägib Kati, kuidas ta oma täiuseihaluses tekkinud sügavast august välja ronis ning mis on teda päriselt aidanud. Liina jagab nõuandeid, kuidas emana mitte hulluks minna ning kuidas saada sama enesekindlaks kui ta ise.

Üks on kindel – nende kahe lugudest on palju õppida ning kes teab, äkki saad sinagi koos nendega täiuslikuks.

Vestlusõhtu tellimine oma üritusele või kodulinna: liina@pulges.com

Vaata videoklippi sellest, kuidas Liina ja Kati käisid Kanal 2 "Õhtu!" saates, kui nad alles kavandasid oma vestlusõhtut: