Vestlusõhtu
“Pean saama täiuslikuks, muidu suren!”

See on ausate ja lõbusate lugudega vestlusõhtu, kus autor Kati Torim ja #aastaema Liina Pulges räägivad sellest, kuidas saada täiuslikuks.

Kati ei salga, et ta on läbi elu taga ajanud parimat versiooni iseendast. Tema jaoks on väljend „kannata ära“ üks elu osa – nii naisena, tööalaselt kui ka lapsi kasvatades. Ta on käinud kristalliteraapiates, joogalaagrites ja enesearenguloengutes, aga ikka jõuab ta tõdemuseni, et ei ole veel jõudnud selle õige valemini, kuidas olla parim.

Teine esineja on aastaema Liina, kes on kui staar tõsielusaatest „Lihtsa elu Liina”. Tal olid koolis kõik viied, ta on oma ettevõtmistes alati edukas, ta on abielus ning tal on neli last (sama mehega!). Tal on kõigi hobide jaoks aega, ta on oma ideaalkaalus ning alati õnnelik. Või kas ikka on? Liina on veendunud, et teab salateed õnneni ning on lahkelt nõus seda ka publikuga jagama.

Mida siis teha, et saada ideaalseks naiseks ja emaks ning kas sellel täiuseihalusel on üldse mõtet? Tule kuula Kati ja Liina uskumatult naljakaid lugusid elust enesest ning kes teab – äkki saad sinagi koos nendega täiuslikus.

Formaat sobib meelelahutuseks firmapidudele, koosviibimistele ja miks mitte üheks mõnusaks vahepalaks kontorisse, et tuua igapäevasesse töörütmi natukene kergust ja nalja.

Lisainfo ja vestlusõhtu tellimine:
liina@pulges.com, tel 527 6922

Vaata ka videoklippi sellest, kuidas Liina ja Kati käisid Kanal 2 "Õhtu!" saates, kui nad alles kavandasid oma vestlusõhtut: