Oma lugudest tuleb rääkima Kadri Sooberg-Aettik

Hoogsalt käima läinud naiste kohtumisõhtule Emade "varjupaik"  tuleb  sel korral oma lugusid rääkima viie lapse ema ja koolitaja Kadri Sooberg-Aettik.
Kadril on kodus kasvamas viis poissi (sealhulgas kolmikud!). Ta ütleb, et nende pere elu on seiklus 24/7, kuid majatäis naeru ning viis kätepaari kallistusi korvab kogu vaeva.
Olulisel kohal Kadri südames on enneaegsed lapsed ja kogemusnõustamine. Ta töötab vabatahtliku kogemusnõustajana Ida-Tallinna Keskhaigla vastsündinute intensiivraviosakonnas, kus on toeks enneaegselt sündinud laste peredele. Samuti tegutseb Kadri MTÜ Kogemuse Jõud kogemusnõustajate koolitajana.

Tööalaselt toimetab Kadri juba 16 aastat Eesti vanimas personaliotsingu- ja konsultatsioonifirmas Fontes juhtivkonsultandi ja koolitajana. Fonteses on Kadri südameasjaks viia omavahel kokku talendid ja organisatsioonid.

Vestlust juhib #aastaema Liina Pulges Unistuste Agentuurist.

Vestlusõhtu toimub Aparaaditehases tARTu poes neljapäeval, 22. oktoobril 2020. Uksed avame kell 18.30, et saaksite leida endale mõnusa. Avatud on baar Napp ning sealt saab osta jooke ja väikese suupiste. Kohtumisõhtuga alustame umbes kell 19.

Emade "varjupaik" on laste- ja meestevaba ettevõtmine, kus kord kuus saavad naised kokku, et veeta mõnusalt aega, teha midagi toredat ning kohtuda huvitavate inimestega.
Eelmine
Kirg või kiiks?
Järgmine
Tule heade tüdrukute veinikoolitusele!

Lisa kommentaar

Email again:

Kommentaarid: 2

ceDAQnba ZineozBa Dec 26, 2020
tLhVWYBcDPjv mPdaSXgrkDjhClvn Dec 26, 2020