#aastaema2 alustab

Monoetendus #aastaema2 toob publiku ette päris aastaema.  
Laupäeval, 14. aprillil 2018 esietendub turundustegelase, Liina Pulgese monoetendus #aastaema2, mis räägib õpetliku loo sellest, miks koolis läbinisti viieline tüdruk Liina on nüüd vaid nelja lapse ema.

Etendus on tugeva rasestumisvastase toimega ning enne piletiostu soovitatakse konsulteerida arsti või abikaasaga. Liina Pulgese monoetenduse Eesti tuur stardib juba sel laupäeval Otepääl, Pühajärve restoranis kell 19.

„Kui eelmisel aastal naisliidu juht Siiri Oviir hakkas seda aastaema juttu ajama, siis ma sain kohe aru, et mina olengi päris aastaema”, ütles Liina Pulges. „Minu peres ei käi igal aastal uus jõuluvana ning kõik neli last on mul tehtud sama mehega. Tahan inimestega jagada seda rõõmu, mida kätkeb endas nelja lapse emaks olemine."

Etendused #aastaema2 toimuvad üle Eesti Otepäält Narva Jõesuuni ning Kuressaarest Tartuni. Lisaks on mai lõpus tulemas ka maailmatuur, mille käigus Liina astub oma etendusega üles nii Rootsis, Ühendkuningriikides kui ka USAs.

Liina Pulges on Unistuste Agentuuri turundusvõlur ning nelja lapse ema. Ta on juhtinud Teaduskeskus AHHAA turundusmeeskonda, olnud Tartu Ülikooli avalike suhete juht ning võitnud aasta turundaja tiitli 2012. aastal. Praegu lõpetab ta koostöös Pilgrimi kirjastusega oma esimest emaderaamatut, mis ilmub emadepäevaks. Lisaks on ta tegev Tartu Uues Teatris, kus korraldab teatri rahaasju ning töötab halli kardinana.

Etenduse koduleht: www.aastaema.ee
Etenduste Facebooki event: https://www.facebook.com/events/157558218279084/

Lisainfo: Liina Pulges, tel: 527 6922
Eelmine
#aastaema maailmaturnee
Järgmine
Olen teleris!

Lisa kommentaar

Email again: